Přehled produktu

WORKXPLORE se vyznačuje silnou kombinací kompletních funkcí a neuvěřitelnou rychlostí. Je speciálně vyvinut tak, aby výrazně zvýšil spolupráci, produktivitu a efektivitu v celém Vašem výrobním procesu. Včetně: návrhu, vývoje procesů, výroby, kvality, prodeje a komunikace se zákazníkem, nákupu, dokumentace k produktům a jiné.

Použití tohoto softwaru je velice jednoduché. Je určen pro uživatele, kteří nejsou CAD odborníci a umožňuje jim, prozkoumat jakýkoliv typ 2D/3D CAD souboru.

Uživatelské rozhraní

WORKXPLORE má jasné a praktické rozhraní, který poskytuje uživatelům přístup k úplné sadě základních funkcí přímo z domovské obrazovky.

Vysokorychlostní Import/Export

WORKXPLORE umožňuje uživatelům vytvářet virtuální prototypy nebo 3D modely ze souborů importovaných z různých CAD aplikací. Uživatelé mohou pracovat na nastavení a vylepšení modelu před vytvořením skutečného prototypu.

Měření

Dokonce i nezkušení CAD uživatelé se mohou díky měřícím funkcím WORKXPLORE rychle dostat k potřebným hodnotám.

Anotace

2D výkresy již nebudou nutné, rozměrové a geometrické měření, anotace a popisky můžete přidat přímo na 3D model. 

Analýzy

WORKXPLORE nabízí celou řadu analytických funkcí, které jsou obvykle k dispozici pouze u dražších CAD řešení.

Animace

WORKXPLORE obsahuje plně funkční animační jádro, umožňuje uživatelům vytvářet pohledy nebo animované pohyby sestavy. Animace je vytvořena záznamem pohybů, překladů nebo rotací.

Dokumentace

S WORKXPLORE mohou uživatelé vytvářet snímky obrazovek pro technické dokumenty a montážní plány. WORKXPLORE také umožňuje uživatelům snadno spravovat a distribuovat velké množství snímků.

Publikování

Je nezbytné aby mohli spolupracovníci sdílet své zkušenosti a dovednosti kolem výroby. Nyní nebudou limitování jejich CAD dovednostmi.

Spolupráce

Je nezbytné, aby mohli zaměstnanci používat komunikační nástroje, které zachycují jejich osobní zkušenosti. S WORKXPLORE to půjde i bez ohledu na jejich CAD dovednosti.

Přehled funkcí

Podívejte se na srovnávací tabulky jednotlivých funkcí ve WORKXPLORE. Tento komplexní seznam funkcí Vám pomůže rozhodnout, která verze je pro Vás nejvhodnější.